Відео: у Львові відкрили банк їжі

Відео: у Львові відкрили банк їжі фото

Відео: у Львові відкрили банк їжі фото

Події
29 квiтня 2020 09:45

У Львові відкрили банк їжі «Тарілка». Безхатьки і малозабезпечені можуть завітати у реконструйоване приміщення на Кульпарківській, 158, і вибрати собі на обід чи вечерю те, що їм найбільше смакує. Це перший подібний заклад у місті Лева.

Про відкриття у Львові банку їжі «Тарілка» повідомили організатори.

"Попри карантин та інші обставини, сьогодні ми вперше стали містком між супермаркетами та потребуючими людьми", – йдеться в дописі.

Банк їжі "Тарілка" відкрили у цьому приміщенні.Банк їжі "Тарілка" відкрили у цьому приміщенні.

Продукти, у яких скоро закінчиться термін придатності, але які придатні до споживання, зібрали в мережі супермаркетів «Рукавичка» та завезли у спільноту "Емаус – Оселя". Кажуть, з часом до благодійного проекту долучаться й інші супермаркети, ресторани та кав’ярні.

Банк їжі у Німеччині. У Львові буде такий же, а то й кращий.Банк їжі у Німеччині. У Львові буде такий же, а то й кращий.

Таким чином волонтери сподіваються не тільки зменшити кількість їжі, яку викидають супермаркети і численні ресторани Львова, але й створити гідний чистий комфортний простір, де люди зможуть поїсти не під відкритим небом, а також об’єднати громадськість і підприємців навколо відповідального ставлення до навколишнього середовища та допомоги потребуючим.

Зазначимо, що банк їжі "Тарілка" заснував підприємець та волонтер Ростислав Косюра, який переїхав до України в серпні 2019 року. 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах