Багато нових хворих: у Львові можуть відтермінувати послаблення карантину

У Львові можуть відтермінувати послаблення карантину. Фото: Galnet

У Львові можуть відтермінувати послаблення карантину. Фото: Galnet

Події
19 травня 2020 10:56

Через значну кількість нових хворих на COVID-19 у Львові можуть відтермінувати послаблення карантину.

Про це сьогодні, 19 травня, в ефірі радіо «Люкс ФМ» повідомила керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Covid-19 у м. Львові Галина Слічна.

«Має відбутися в середу, 20 травня, засідання уряду, на якому, за попередньою інформацією, будуть приймати рішення, що карантин буде далі продовжений, але будуть послаблення. Планують послабити в частині дозволу на роботу готелів, окрім хостелів, і без дії ресторанів в готелях. Планують відновити спортивні змагання, але без глядачів. Також планують дозволити роботу дошкільних навчальних закладів. Громадський транспорт планують відновити. Тобто є насправді ряд таких речей, але знову ж є інформація, що ті області, де є на сьогоднішній день високі показники, то, можливо, там не буде дозволу на відкриття таких речей. Тому будемо чекати, які рішення прийме уряд», - пояснила Галина Слічна.

За словами чиновниці, Львів сьогодні має друге місце серед усіх областей України за кількістю підтверджених ПЛР-тестів від загальної кількості проведених. У місті зафіксували 32 нових випадки коронавірусу, а це 12%. Напередодні, 18 травня, у Львові підтвердили 47 нових випадків – це 24%. То за показниками неділі місто фактично очолило антирейтинг за кількістю добових підтверджень.

Нагадаємо, станом на 19 травня у Львові та області підтвердили 1098 випадків інфікування коронавірусом. За попередню добу виявили 32 хворих, з яких 22 — мешканці Львова.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах