На Львівщині померли ще двоє пацієнтів з коронавірусом. Фото: Роман Балук
На Львівщині померли ще двоє пацієнтів, у яких було зафіксовано коронавірусну інфекцію. Про це VG Львів повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.
Жінка, 53 роки, померла учора, 25 травня. Пацієнтка перебувала у відділенні реанімації у Центрі легеневого здоров'я. Позитивний результат тесту, який підтвердив у неї коронавірус отримали, 19 травня. У жінки були супутні захворювання - хронічний гепатит В і С, цироз, хронічне обструктивне захворювання легень, ішемічна хвороба серця.
Чоловік, 62 роки, помер учора, 25 травня. Перебував на лікуванні у Центрі легеневого здоров'я. Позитивний результат тесту, який підтвердив у нього коронавірусну інфекцію, отримали 25 травня. У чоловіка не було супутніх захворювань.
З початку пандемії на Львівщині загалом зареєстровано 42 смерті.
Нагадаємо, станом на 08:00 26 тижня у Львові та області підтвердили 1405 випадків інфікування коронавірусом.