Є робота: у Львові шукають 6 тисяч швачок

Є робота: у Львові шукають 6 тисяч швачок. Фото: Оsoblyva.com.

Є робота: у Львові шукають 6 тисяч швачок. Фото: Оsoblyva.com.

Події
18 червня 2020 14:16

На роботу у Львові потрібні 6 тисяч швачок. Швейне підприємство «Сежетекс-Юа» отримало велике замовлення від уряду Франції на виготовлення одноразових медичних халатів. Компанія має пошити 100 мільйонів одиниць такого спеціального одягу для французьких медиків та шукає підрядників по всій Україні, які допомогли б виконати це велике замовлення.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

За словами директорки компанії Оксани Гальо, щоб виконати замовлення вони потребують понад 6 тисяч людей. Виготовлення продукції відбуватиметься за давальницькою схемою – головна компанія постачатиме усі складові частини та сировину, а в Україні з цього вже шитимуть готові вироби, які потім відправлятимуть у Францію.

У коментарі для Zaxid.net директорка «Сежетекс-Юа» розповіла, що вони отримали це замовлення на початку травня. Упродовж місяця компанія проводила підготовчі роботи, зокрема, приймала сировину для пошиття халатів, займалась вибудовуванням логістики та інше, і вже в червні розпочала активний пошук підпрядників, які б допомогли виконати замовлення від французького уряду. Нині компанія вже уклала 85 підрядних угод, але цього замало для такого обсягу медичного одягу.

«В Україні бракує великих фабрик, де працювали б 500-1500 тисяч швачок. Це дозволило б зекономити час на виконання замовлення. Тому нині шукаємо підприємства з кількістю працівників від 50-ти людей по всій території країни. Терміни виконання були до 30 вересня, але я бачу, що ми не встигаємо через відсутність великих фабрик для масового пошиття. Тому намагатимемось впоратися до кінця року, хоча часові межі дуже обмежені, оскільки це [пандемія] триває», – розповіла Оксана Гальо.

Щодо оплати, то «Сежетекс-Юа» домовлятиметься із кожним підрядником окремо.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах