Пишайся: Львів потрапив у трійку міст-лідерів Європи

Пишайся: Львів потрапив у трійку міст-лідерів Європи. Фото: uaportal.com.

Пишайся: Львів потрапив у трійку міст-лідерів Європи. Фото: uaportal.com.

Події
22 червня 2020 17:49

Львів став другим містом Європи за економічним потенціалом. Такі результати рейтингу Emerging Europe.

Економічне британське видання Emerging Europe внесло Львів до рейтингу міст, що розвиваються та мають найсприятливіші умови для підприємництва. У категорії «Економічний потенціал» Львів опинився на другій сходинці. На першій – Тбілісі.

Київ, Харків та Кишинев (Молдова) опинилися лише на третій сходинці щорічного огляду економічного потенціалу міст у країнах із зростаючою ринковою економікою. Дніпро– на п’ятому, Одеса – на шостому.

Зазначимо, що у рейтингу Emerging Europe Awards 2020 оцінювали 75 міст у країнах Східної Європі, Кавказу, Балкан та Балтії. Переможців визначили 70 запрошених міжнародних експертів і радників з інвестицій.

Emerging Europe також визначило переможців ще в семи номінаціях. Містом, яке є найбільш сприятливим для бізнесу, став Будапешт. Угорська столиця також є лідером в категоріях «Бренд» і «Підтримка місцевих органів влади». За індексом сприйняття ділового клімату перемогло польське місто Лодзь, в номінації «Розвиток розумного міста» – Софія (Болгарія) і Таллінн (Естонія), «Інфраструктура і зв'язок» – Варшава (Польща), а «Якість життя» – Прага (Чехія).

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах