Що дозволили: на Львівщині частково послабили карантин

На Львівщині частково послабили карантинні обмеження. Фото: pexels.com

На Львівщині частково послабили карантинні обмеження. Фото: pexels.com

Події
07 липня 2020 09:12

На Львівщині частково послабили карантинні обмеження. Відповідне рішення ухвалили рішення на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

За даними Міністерства охорони здоров'я України, Львівська область перестала бути регіоном із значним поширенням COVID-19 і підпадає під критерії, що дозволяють почати послаблення карантину.

Відтак, згідно із рішенням комісії частково послабили карантинні заходи на території області, дозволивши з 7 липня роботу готелів, закладів громадського харчування, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів та фітнес-центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України.

Окрім того, дозволили проведення релігійних заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

«Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 10,92%, при нормі менш як 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить – 28,03%, при нормі менш як 10%. Львівщина потроху виходить із пікового періоду масових захворювань, тому при дотриманні обережності та усіх рекомендацій можемо частково дозволити роботу деяких сфер бізнесу», - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Ситуація перебуватиме на ретельному контролі, кожних три дні будуть оцінювати стан.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ореста Чемериса, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, які визначили для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим COVID-19, складає 43,04% від загальної̈ кількості, при нормі менше ніж 50%. Середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає 108,66 на 100 тисяч населення, при нормі більш ніж 24.

Водночас, обласна комісія дала відповідне доручення місцевим штабам з ліквідації надзвичайної ситуації, до наступного засідання комісії перевірити готовність дошкільних навчальних закладів до роботи в умовах карантину. Якщо захворюваність буде далі йти на спад, то садочки всіх форм власності можуть бути відкритими в межах наступного етапу послаблення карантинних обмежень.

Нагадаємо, станом на 8:00 вівторка, 7 липня, у Львові та на Львівщині 6445 підтверджених випадків інфікування коронавірусом.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах