Карантинне: на Львівщині скасували медогляд для школярів і педагогів

на Львівщині скасували медогляд для школярів і педагогів. Фото: 24tv.ua

на Львівщині скасували медогляд для школярів і педагогів. Фото: 24tv.ua

Події
03 серпня 2020 18:01

У Львові та в області з вересня школярі і працівники освіти зможуть піти до школи без довідок про медогляд, який раніше традиційно проходили перед початком навчального року.

«Ми не зобов’язуємо зараз батьків іти в поліклініки і брати довідки, тому що ми знаємо, що ми на даний час є у помаранчевій зоні і не хочемо наражати на небезпеку ні дітей, ані батьків», – повідомила ZAXID.NET начальниця управління освіти Львівської міськради Заряна Довганик.

За її словами, батькам, чиї діти вперше йдуть до школи або в садочок, буде достатньо принести довідку довільної форми від сімейного лікаря, який вже має попередню інформацію про дитину і знає, чи може вона відвідувати заклад освіти.

Аналогічні рішення щодо шкільних медоглядів приймають і в районах області. Директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска зазначив, що є постанова уряду від 22 квітня 2020 року, яка дозволяє педагогам працювати без проходження профілактичного медичного огляду у період карантину та протягом 30 днів після його закінчення. Щодо школярів – залишається чинним наказ Міносвіти про проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів, у якому не вказано, що медогляд має бути пройдений до 1 вересня.

«Ми б хотіли наголосити на тому, що діти йдуть до школи і можуть походити медичні огляди протягом року, тобто ми можемо почекати і до завершення карантину. Не може ніхто вимагати таких довідок про обов’язкове проходження медогляду», – додав Олег Паска.

Нагадаємо, з 3 серпня Україну розділено на чотири зони за рівнем захворюваності на коронавірус – зелену, червону, помаранчеву і жовту.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах