Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future)

Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future).

Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future).

Події
07 серпня 2020 17:40

Huawei щороку оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future).

Найкращі студенти університетів світу дізнаються від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій про галузеві тенденції, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку та багато іншого. У світі компанія Huawei реалізує проєкт з 2008 року. В Україні програма діє з 2016-го. Щороку активність відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У 2020 році Huawei проводить всесвітню програму «Насіння для майбутнього» онлайн (Seeds for the Future Sky Program 2020), тому можлива участь більшої кількості студентів у порівнянні з попередніми роками.

Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future) фото 1Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future) фото 1

Це більше ніж освітні курси!

 • Найактивніші та найбільш наполегливі студенти отримають призи і можливість стажування в Huawei з перспективою на подальше працевлаштування!
 • Можливість приєднатися до глобальної спільноти випускників програми різних років з усього світу Global Alumni Connections.
 • Для учасників програми різних років буде організована зустріч онлайн та (або) в офісі компанії «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» з метою обміну досвідом та налагодження зв’язків.

Ознайомтеся з докладним описом програми та переліком документів для участі за посиланням: https://www.huawei.com/ua/news/ua/2020/20200703.

Для участі в конкурсі до 15.09.2020 (включно) потрібно надіслати комплект документів (дивіться повний перелік нижче) на e-mail: [email protected].

Освітня програма для української делегації триватиме онлайн 5 днів у період з 19 до 23 жовтня 2020 року включно.

Для кого програма «Насіння для майбутнього – 2020» (Seeds for the Future Sky)?

Цього року Huawei передбачає участь студентів (починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс) та випускників, які отримали диплом з технічних спеціальностей (STEM) у 2020 році. Також компанія вперше надає можливість долучитися до онлайн-програми студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей, які цікавляться інформаційно-комунікаційними технологіями.

Тематика курсів програми «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future Sky Program 2020)

1. Основний навчальний план (обов’язкові курси для всіх студентів):
1.1. Huawei: знайомство з компанією.
1.2. Технології: мережа 5G: підключіть світ, підключіться до майбутнього; передові технології та тенденції у сфері хмарних обчислень; штучний інтелект: створення інтелектуального світу майбутнього.

2. Додаткові курси за вибором: студенти обирають курси, що відповідають їхнім інтересам.

2.1. Основи кібербезпеки: досвід експертів.
2.2. Електронна комерція.
2.3. Цифрова економіка.
2.4. Галузеві тенденції.
2.5. Лідерство: лідерські навички; управління та міжкультурна комунікація.

3. Культура Китаю: студенти мають доступ до контенту в будь-який час.
3.1. Обговорення нових технологій з представниками бізнесу.
3.2. Курси китайської мови (гнучкий графік навчання онлайн).

Усі учасники обов’язково мають пройти навчання онлайн (обов’язкові та додаткові тематичні курси).

Критерії відбору учасників

У конкурсному відборі можуть взяти участь:

Студенти, починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс), випускники, які отримали диплом у 2020 році.

Cпеціалізація:

 1. Особи, які навчаються або завершили навчання у 2020 році за спеціальностями STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics), особливо телекомунікації, радіофізика, штучний інтелект, IT, хмарні обчислення, кібербезпека, енергетика (теплоенергетика, сонячна енергетика);
 2. Студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
 • Високі результати у навчанні (83-100 балів за профільними предметами).
 • Знання англійської мови Intermediate та вище. 
 • Досвід роботи у проєктах та участь у конкурсах за фахом.
 • Зацікавленість у майбутньому працевлаштуванні у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Для участі кандидати мають надіслати на електронну адресу [email protected] наступні документи:

 • Мотиваційний лист українською мовою (не більше 1-2 сторінок) (Як я використаю у майбутньому знання та навички, отримані під час програми «Насіння для майбутнього»?)
 • Заява українською мовою (назва навчального закладу, інститут, факультет, відділення, спеціальність, спеціалізація, освітньо-кваліфікаційний рівень, середній бал за 2019-2020 навчальний рік, участь в олімпіадах, конкурсах, конференціях, хакатонах, здобутки в науковій роботі (теми тез, публікацій), наявність патентних розробок тощо).
 • Для студентів — витяг із залікової книжки із середнім балом, завірений деканатом. Для випускників — скан-копія диплому та додатку до диплому із зазначенням середнього балу.
 • Рекомендаційний лист з університету для участі у програмі «Насіння для майбутнього» (бажано).
 • З тими, хто відповідає цим критеріям, буде проведена індивідуальна онлайн-співбесіда українською та англійською мовами.

Контактна особа з університетами щодо участі у конкурсному відборі Аліна Севастюк: [email protected], +380 95 462 82 82.

Дізнайтеся більше про програму на сайті «ХУАВЕЙ УКРАЇНА»: https://www.huawei.com/ua/news/ua/2020/20200703.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах