Медичний Оскар: львівського фельдшера визнали найкращим медпрацівником України

Медичний Оскар: львівського фельдшера визнали найкращим медпрацівником України. Фото: Андрій Голод/Фейсбук.

Медичний Оскар: львівського фельдшера визнали найкращим медпрацівником України. Фото: Андрій Голод/Фейсбук.

Події
10 серпня 2020 09:47

Львівського фельдшера Андрія Голода визнали найкращим медпрацівником України. У неділю, 9 серпня, фельдшер з медицини невідкладних станів бригади екстреної допомоги підстанції №1 Львівського обласного центру медицини катастроф отримав «Орден Святого Пантелеймона» в номінації «Найкращий медичний працівник». Нагородження відбулося у Києві.

Про це повідомив голова Українського лікарського товариства у Львові та Львівської регіональної ради «Ордену Святого Пантелеймона» Олег Дуда.

Медичний Оскар: львівського фельдшера визнали найкращим медпрацівником України. Фото: Олег Дуда/Фейсбук.
Медичний Оскар: львівського фельдшера визнали найкращим медпрацівником України. Фото: Олег Дуда/Фейсбук.

«Хочу підкреслити, що кожен із номінантів має свою особливу історію та гідний нагороди. Те, що представники Львівщини практично в усіх номінаціях увійшли до четвірок кращих – це високий показник професійності та служіння людям. Це дійсно висока оцінка медичної спільноти нашої області», – написав Олег Дуда.

Андрій Голод став найкращим медпрацівником України. Фото: Вголос.
Андрій Голод став найкращим медпрацівником України. Фото: Вголос.

Також серед номінантів від Львівщини на отримання відзнаки були:

  • найкраща сімейна лікарка України, завідувачка Центром первинної медико-санітарної допомоги Давидівської ОТГ Ірина Гнатів – у номінації «Найкращий лікар»;
  • завідувач третього хірургічного відділення Львівської лікарні швидкої допомоги Станіслав Рачкевич – у номінації «Новатор охорони здоров’я»
  • завідувач кафедри променевої діагностики Львівського національного медуніверситету Юрій Іванів – у номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві у охороні здоров’я»;
  • генеральний директор Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко – у номінації «Взірець служіння суспільству»;
  • лікар відділення невідкладної медичної допомоги військового госпіталю Роман Дмитришин – у номінації «Медалі Святого Пантелеймона» «За лікарське мистецтво»;
  • медсестра хірургічного відділення Західноукраїнського дитячого медичного центру (Чорнобильської лікарні) Христина Мамчур – у номінації медалі «За турботу і ласку до хворого».

Заначимо, що нагорода «Орден Святого Пантелеймона» заснована у 2009 році і з 2017 року є найвищою громадською нагородою для медиків за професіоналізм і милосердя в Україні. Також її називають «Оскаром» у медицині. Відзнаку підтримують усі християнські церкви в Україні, МОЗ та Національна академія медичних наук.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах