Гостювала у родичів: російські спецслужби намагалися завербувати львів’янку

Гостювала у родичів: російські спецслужби намагалися завербувати львів’янку. Фото: unsplash.com.

Гостювала у родичів: російські спецслужби намагалися завербувати львів’янку. Фото: unsplash.com.

Події
10 серпня 2020 14:06

Російські спецслужби намагалися завербувати 35-річну жінку зі Львова. Її затримали та хотіли залучити до співпраці під час візиту до родичів в окупованому Донецьку. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

«Встановлено, що львів’янка під час відвідування своїх рідних у тимчасово окупованому Донецьку була незаконно затримана бойовиками під приводом нібито перевірки документів. Після цього її доправили до так званого «МДБ ДНР» (Міністерство держбезпеки - ред.), де від неї вимагали згоди до конфіденційного співробітництва на шкоду державній безпеці України. Для цього бойовики застосовували психологічний тиск і погрози», – повідомили у пресслужбі СБУ Львівщини.

Після повернення додому жінка добровільно повідомила про факт незаконного затримання і спробу вербування. Вона розповіла, що мала збирати для спецслужб РФ інформацію про зв’язки членів родин переселенців, а також військовослужбовців із Західної України.

Про 35-річну жінку, яку намагалися завербувати російські спецслужби відомо, що вона переселенка, уродженка Донецька. У Львові керувала невеликим підприємством, на якому також частково працювали переселенці, інформацію про яких вона і мала надавати спецслужбами.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах