5 факторів стресу, яких необхідно позбутися, щоб уберегти свою шкіру

5 факторів стресу, яких необхідно позбутися, щоб уберегти свою шкіру.

5 факторів стресу, яких необхідно позбутися, щоб уберегти свою шкіру.

Події
09 вересня 2020 12:56

Шкіра людини — це наче великий дисплей, який демонструє емоції, стан здоров’я і рівень стресу в житті. Останній пункт помітний особливо яскраво. Тільки-но ми стресуємо, організм викидає в кров гормон кортизол, що посилює роботу шкірних залоз і зменшує її захисні властивості. А отже тривала напруга — це постійні висипання, подразнення та нічого доброго для нашої краси. Розберімось, які фактори стресу можна усунути з життя та як повернути здоров’я шкіри.

5 факторів стресу, яких необхідно позбутися, щоб уберегти свою шкіру.
5 факторів стресу, яких необхідно позбутися, щоб уберегти свою шкіру.

День без порядку

Біжите на зустріч з клієнтом, водночас вигадуєте вибачення за півгодинне запізнення, як раптом згадуєте, що минулого тижня записалися на цей час у салон краси. Знайома ситуація? Невпорядкований розпорядок дня — це гарантія низки великих та маленьких потрясінь, які разом складаються в постійний стресовий стан. Краще кожного вечора складати детальний план на наступний день, у якому будуть враховані ваші реальні фізичні можливості та прописаний час для відпочинку.

Сон і їжа — якось потім

Усі сотню разів казали, що для красивої шкіри потрібен здоровий сон і збалансоване харчування. Ми ж повторимо 101-ий, бо це справді дуже важливо. Шкіра не матиме шансу на нормальне функціонування, якщо до її клітин не надходитимуть потрібні мікроелементи. Також не зможе відновлюватися, якщо постійно буде активною. Сніданок, обід, вечеря, 7 годин сну — ось обов’язкові пункти вашого щоденного списку справ.

Емоції беруть гору

Скандал з близькою людиною, перепалка з випадковим перехожим, конфлікт з керівником — потужні фактори стресу. Щоб мінімізувати вплив цих ситуацій на здоров’я шкіри та життя загалом, переводьте емоційну сварку в конструктивну розмову. Для цього перед черговою агресивною відповіддю, зробіть паузу на 10 секунд. За цей час вгамуйте емоції, подумки проспівайте улюблену пісню та запропонуйте поговорити пізніше в більш спокійній атмосфері.

Встигнути все

Скільки б ви не прагнули до цього, неможливо бути в усіх місцях одночасно й займатись усіма цікавими проєктами одразу. Делегуйте обов’язки. Не картайте себе за втрачені можливості. Бо насправді ви не втрачаєте, ви обираєте щось інше, більш важливе. До прикладу, відпочинок для перезавантаження мозку, подорож у пошуках натхнення чи сімейний перегляд фільму. Усмішка й релакс — найкраща терапія для шкіри.

Суцільний негатив

Повторимо, шкіра відчуває негативні емоції значно краще, ніж ми думаємо. Тому потрібно позбутись якомога більшої кількості негативних факторів. Дратує подруга, від якої віє заздрістю та постійним невдоволенням? Краще відмовтесь від такої дружби. Щоранку мрієте, щоб офіс згорів разом з начальником і його секретаркою? Змініть роботу. Набрид сервант зі старим сервізом? Викиньте його на смітник чи віддайте бабусі. Усе так просто.

Тепер приділіть увагу шкірі

Щойно ви стали на шлях до внутрішнього балансу, почніть відновлювати шкіру. Найчастіше стрес супроводжується постійними висипаннями, подразненнями, почервоніннями та лущенням. Щоб позбутись цих недоліків, тимчасово перейдіть на лінійку засобів для проблемної шкіри (https://eva.ua/024-273-293/sredstva-problemnoj-kozhi/). Вам підійде базовий догляд з додаванням активних компонентів, що зміцнюють шкіру, регулюють роботу залоз та нейтралізують бактерії. До прикладу, це може бути цинк, кераміди та кислоти: фруктові, саліцилова чи молочна. Щоб не травмувати шкіру випробовуваннями різних засобів, попросіть косметолога підібрати потрібні вам продукти. 

Життя — стресова подія. Але у ваших силах зробити його якомога спокійнішим, щасливішим і приємнішим. Лише докладіть зусиль, і ваш внутрішній баланс знайде вияв у красивій шкірі, що сяє здоров’ям.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах