Карантин в Україні хочуть продовжити до кінця року

Карантин в Україні хочуть продовжити до кінця року. Фото: gazeta.ru (умовне)

Карантин в Україні хочуть продовжити до кінця року. Фото: gazeta.ru (умовне)

Події
13 жовтня 2020 10:28

Через неспокійну епідситуацію в країні, зростання кількості випадків захворювання на коронавірус та госпіталізації до лікарень, в Україні планують переглянути карантинні заходи.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі Громадського радіо.

«Це спонукає переглядати протиепідемічні обмеження, які діють на території нашої країни. Що ми можемо вважати вже майже рішенням: щойно була Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ми виступали з міністром освіти Сергієм Шкарлетом і 641 постановою встановлено карантин і запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня будемо далі дивитись, що робити з шкільною освітою», - пояснив Віктор Ляшко.

Також хочуть запропонувати вищим навчальним закладам перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків, окрім сиріт, а також позбавлених батьківської опіки людям, дітям, які приїхали з окупованих територій Донбасу та Криму.

Крім того, вже сьогодні ініціюватимуть заслухати на засіданні уряду продовження карантину до 31 грудня 2020 року. Також хочуть обмежити діяльність закладів громадського харчування до 22:00.

Нагадаємо, під час чергового засідання Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянула рівні епідемічної небезпеки в Україні. Львів залишився у помаранчевій зоні карантину.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах