Ніколи такого не було і знову: львівські піротехніки обшукали чотири школи

Що за "аноніми" пішли: львівські піротехніки обшукали чотири школи. Фото: Львівська міськрада (умовне).

Що за "аноніми" пішли: львівські піротехніки обшукали чотири школи. Фото: Львівська міськрада (умовне).

Події
22 жовтня 2020 09:47

У середу, 21 жовтня, анонім повідомив на "Гарячу лінію міста Львова" про замінування "четвертої школи". Втім, точно їдреси не назвав. Піротехнікам довелося обстежити аж чотири навчальні заклади. Читайте всі новини Львова.

Як йдеться у повідомленні Департаменту цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, близько 18:20 надійшло анонімне повідомлення про замінування школи №4, за якою адресою невідомо. Піротехніки, поліція, надзвичайники та інші спецслужби провели обстеження школи №4 по вулиці Дзиндри у Львові та в селі Березина Миколаївського району. Під час огляду евакуація не проводилась. Інформація не підтвердилась. Предметів, схожих на вибухові пристрої, не виявлено.

"В подальшому при прослуховуванні працівниками поліції розмови аноніма з оператором контактного центру було встановлено, що в повідомленні вказано школу №16. Сили та засоби ЦЗ, провели обстеження школи №16 по вул. Некрасова, 57 у м. Львові та в с. Дуліби Стрийського району. Під час огляду евакуація не проводилась. Інформація не підтвердилась. Предметів, схожих на вибухові пристрої, не виявлено", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, правоохоронці затримали жартівника, який повідомив про замінування гуртового ринку «Шувар», що на вулиці Хуторівка на Сихові.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах