Закладка першого каменю нового освітнього комплексу А+ в ЖК Файна Таун

Закладка першого каменю нового освітнього комплексу А+ в ЖК Файна Таун

Закладка першого каменю нового освітнього комплексу А+ в ЖК Файна Таун

Події
05 листопада 2020 12:29

4 листопада 2020 року відбулася урочиста церемонія старту будівництва нового освітнього комплексу мережі А+ в житловому кварталі Файна Таун від KAN Development.

Вже восени 2022 року свої двері відкриють початкова школа на 240 місць, ліцей на 280 учнів та дитячий садок на 120 місць загальною площею 13 500 м.кв. На церемонії закладки першого каменю були присутні засновник компанії KAN - Ігор Ніконов, генеральний директор мережі А + - Тетяна Курмаз та Дмитро Васильєв - співзасновник і головний архітектор компанії Archimatika. KAN став першим в Україні девелопером, який об'єднав під одним дахом дитячий сад, початкову школу, ліцей і позашкільні студії.

Новий освітній проект буде продовжувати втілювати ідею континуальности освіти, всебічного розвитку дітей та білінгвального навчання, яка присутня у всій мережі А+. Окремим напрямком нового освітнього комплексу в Файна Таун стане нахил на архітектурі, дизайні та будівництві, а його менторами виступатимуть фахівці KAN і Archimatika.

Освітній комплекс А+ в ЖК Файна Таун
Освітній комплекс А+ в ЖК Файна Таун

В рамках знайомства з професією архітектора учні освітньої мережі А+ відвідували бюро Archimatika та змогли більше дізнатися про 3Д моделювання, за допомогою віртуальної реальності гуляти по моделі нового освітнього комплексу в ЖК Файна Таун, як в захоплюючій грі Minecraft. Команда проекту зібрала побажання учнів та втілила їх у життя, розширивши соціальну функцію просторів, і додавши сцену для проведення театральних постановок, імпровізацій та переглядів фільмів на свіжому повітрі.

Також в проекті будуть створені великі рекреаційні простори, які створюють множинні сценарії використання. Наприклад, на 4 поверсі буде розташовуватися велика тераса з благоустроєм розміром 486 кв.м, на якій можна буде проводити заняття на свіжому повітрі, влаштовувати фестивалі, наукові ярмарки, заняття з йоги та медитації.

Велику увагу приділено спортивному і творчому напрямку, під які виділено більше ніж 1 000 кв.м для багатофункціональних спортивних та хореографічних класів. Велике футбольне поле розміром 40х60м з трьома біговими доріжками і загальної площею 2400 м.кв. Баскетбольне поле (28.7х15.30м) з багатофункціональною спортивною зоною (44.9х15,20м) і загальною площею понад 450 м.кв.

Освітній комплекс А+ в ЖК Файна Таун
Освітній комплекс А+ в ЖК Файна Таун

Справжньою родзинкою освітнього комплексу А+ в Файна Таун стане гірка для спуску з другого поверху в фойє, яка дозволить паралельно зі сходами і ліфтом отримати ігровий спосіб спуститься по спіральній трубі на поверх нижче.

Інноваційною складовою проекту стала продумана інженерна система. Замість всім звичних роторних рекуператорів, які повертають частину відпрацьованого, брудного повітря (близько 5-7%) назад в приміщення, KAN використовують пластинчасті (вони не змішують потоки відпрацьованого брудного і свіжого, чистого повітря). Також в кожному приміщенні (класи, зали, вестибюлі, адмін.приміщення і т.д.) застосовується система регулювання кількості вентиляційного повітря на базі VAV-клапанів (від 30% до 100% від необхідного для даного приміщення обсягу). Для формування комфортного середовища застосовуються зволожувачі повітря, які поєднані з роботою кожної з припливно-витяжних установок, що дозволяє підтримувати вологість на оптимальному для людини рівні 50-55%. А точкове зонування всієї площі простору дозволило зробити безпечне середовище в умовах різних епідеміологічних ситуацій.

Реалізація освітнього комплексу А + є наступним кроком розширення інфраструктурних функцій в рамках проекту ЖК Файна Таун. Наявність школи та дитячого садка в пішої доступності від будинку є унікальною особливістю девелопера KAN, який створює комфортне середовище проживання в своїх проектах.

Освітній комплекс А+ в ЖК Файна Таун
Освітній комплекс А+ в ЖК Файна Таун
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах