Вибух у військовому госпіталі у Винниках: що з пацієнтами. Фото: Львівська міськрада.
У ніч з 20 на 21 листопада у Винниках стався вибух кисню. У результаті вибуху була порушена система постачання киснем, якої гостро потребують важкі пацієнти з коронавірусом. Читайте всі новини Львова.
Про вибух кисню у військовому госпіталі у Винниках повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
"У Винниках нештатна ситуація з киснем у обласному військовому госпіталі. Попередньо, мова йде про вибух при заправці", - написав Садовий.
За його словами, вибух кисню стався під час заправки. Він був незначним, але як наслідок різко знизилася подача кисню. У госпіталі на той момен перебувало близько 60 хворих на коронавірус, які потребують безперервного постачання кисню. Цих пацієнтів почали терміново евакуювати у інші львівські лікарні.
Близько 00:30 21 листопада подачу кисню у госпіталі вдалося відновити.
Загалом у госпіталі перебувають близько 60 кисневозалежних пацієнтів, 14 з них, у тому числі семеро важких, встигли евакуювати у Львівську міську лікарню швидкої допомоги, де вони вже і проходитимуть подальше лікування. Решта пацієнтів залишиться у Винниках.
Читайте всі новини у нашому каналі Telegram, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram
Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook