Не замерзнеш: де у Львові відкриють пункти обігріву

Не замерзниш: де у Львові відкриють пункти обігріву - фото

Не замерзниш: де у Львові відкриють пункти обігріву - фото

Події
25 листопада 2020 13:41

У місті Львів відкриють два пункти обігріву. Вони прийматимуть відвідувачів одразу, як знизиться температура повітря. 

У Центрі обліку пункт функціонуватиме щоденно з 09.00 до 20.00 (з 20.00 до 09.00 для бездомних осіб працює відділення нічного перебування), а на вул. Личаківській, 56 — в робочі дні з 09.00 до 18.00 й за умови зниження температури повітря до мінус 10 °C.

«Пункт обігріву у приміщенні Центру обліку буде забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування. Також, за потреби, бездомні особи зможуть скористатися санітарно-гігієнічними послугами та отримати комплект одягу. Працівники, які чергуватимуть у пункті обігріву, взаємодіятимуть з екстреними службами міста. За потреби, до роботи пункту обігріву залучатимуться волонтери», — розповів начальник управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Львівська міська рада звертається до усіх небайдужих повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб, які потребують допомоги, за тел.: 233 14 79, або 233 10 49. Також можна телефонувати на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 15−80.

Для тих, хто хоче "розвантажити" шафу, VG Львів зібрав перелік усіх контейнерів, куди львів'яни можуть віднести непотрібний одяг, взуття та інші речі. Усе це потім роздадуть нужденним. Пожертвувати добротні, але непотрібні речі можна у будь-який із контейнерів, що розташовані у Львові за адресами.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах