Для хворих на Covid-19: ще одна львівська лікарня розгорне додаткові місця

Ще одна львівська лікарня розгорне додаткові місця для хворих на коронавірус. Фото: solopos.com

Ще одна львівська лікарня розгорне додаткові місця для хворих на коронавірус. Фото: solopos.com

Події
29 листопада 2020 18:08

У львівському Центрі легеневого здоров’я розгорнуть додаткові місця для хворих на коронавірус. Зараз там проводять реконструкцію кисневої системи. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Як повідомив гендиректор Любомир Рак, загалом у медзакладі буде 220 додаткових місць, які планують відкрити у січні, коли завершать реконструкцію та закуплять обладнання.

«Зараз ми проводимо реконструкцію усієї кисневої системи у нашій лікарні, щоб ми могли поставити ще один газифікатор. Майданчик для нього вже готовий, ми чекаємо на обладнання. Ми встановлюємо газифікатор і тоді зможемо розгорнути ще 200-220 ліжок для пацієнтів з Covid-19 та його ускладненнями», – розповів Любомир Рак.

За його словами, уже було кілька аварійних кисневих зупинок, через що пацієнти змушені були отримувати кисень через балони. Персонал готовий до прийому більшої кількості пацієнтів, але у медзакладі бракує медсестер.

Уже з січня у лікарні планують розгортати по 40-50 додаткових місць. Зараз у реанімаційному відділенні Центру легеневого здоров’я є 12 ліжок для важких хворих, які постійно заповнені, а також до 10 людей постійно перебувають на апаратах ШВЛ.

Нагадаємо, що через збільшення кількості хворих на коронавірус у львівській лікарні швидкої допомоги до кінця року планують облаштувати 350 додаткових місць.

Читайте всі новини у нашому каналі Telegram, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах