«Витримаю все»: священник Петро Терлецький розповів про стан дружини і новонародженої доньки

Священник Петро Терлецький розповів про стан дружини і новонародженої доньки. Фото: Kateryna Terletska/Facebook

Священник Петро Терлецький розповів про стан дружини і новонародженої доньки. Фото: Kateryna Terletska/Facebook

Події
15 грудня 2020 15:43

Священник Петро Терлецький розповів про стан своєї дружини та новонародженої доньки, які з COVID-19 перебувають у лікарнях. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Як пише видання Твоє Місто, спочатку у Катерини були уражені легені на більше 90%, вона перебувала у вкрай критичному стані. Зараз жінка вже при свідомості, але вона не розмовляє, підключена до багатьох апаратів, в тому числі до ШВЛ.

«Маю велику надію, що це початок доброї динаміки. Лікарі її класифікують як стабільно важку, але запальний процес під контролем. Рентген і біохімія крові показують зменшення вогнища запалення. Звісно, усі показники завищені ще у 2-3 рази, але не в 10-15, як було до цього часу», – розповів отець.

Петро Терлецький бідкається, що наразі не бачиться з дружиною. Лише можуть передавати один одному записки, а інколи – переписуються у вайбері.

Щодо маленької Даринки, яка народилася передчасно на 7 місяці вагітності, то її стан покращився. Лікарі в неонатальному відділенні обласної лікарні не лише доглядають за дівчинкою, а й лікують від коронавірусу, адже дитя внутріутробно перебрало від мами коронавірусну інфекцію.

«У донечки також підтверджений коронавірус, отже, вона заразилася внутріутробно. Її не бачив з моменту хрещення, але лікарі мені постійно дзвонять, розповідають про неї, надсилають фото Даринки. Кажуть, що в них все під контролем», – розповідає батько дитинки.

У лікарні Даринка перебуватиме ще щонайменше 3 місяці. Увесь цей час медики слідкуватимуть, щоб всі системи та органи маленької розвинулися. До речі, Даринка вже почала самостійно дихати. Наразі юною пацієнткою опікується Наталія Ліпська з благодійного фонду «Крила надії».

За словами отця Петра Терлецького, лише віра і молитва багатьох небайдужих допомогли його дружині та дитині вийти з найгіршого стану. Він вдячний усім, хто молився та допомагав. Матеріальної допомоги сім’я не потребує.

Нагадаємо, раніше священник з Українського Католицького університету Петро Терлецький просив львів'ян про фінансову допомогу на лікування дружини і новонародженої дитини. У його 37-річної дружини через коронавірус уражено 90% легенів, а донечка Даринка, яка днями з'явилася на світ, перебуває у критичному стані.

На коронавірус вагітна жінка захворіла ще 14 листопада. Вона тиждень лікувалась вдома, а коли стан погіршився – її госпіталізували. З 20 листопада жінка лежала у львівському міському пологовому будинку №1, що на вулиці Мечникова. Тоді її перевели у лікарню швидкої допомоги.

Донька Даринка народилася з вагою 1 230 грам. Її відразу реанімобілем перевели в реанімацію львівської обласної лікарні. У Катерини Терлецької КТ показало, що легені уражені на більш як 90%. Вдома на одужання матері чекають ще 5 дітей.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах