За все заплатиш: за людей без масок штрафуватимуть рестораторів і перевізників

За людей без масок штрафуватимуть рестораторів і перевізників. Фото: ria.ua (умовне)

За людей без масок штрафуватимуть рестораторів і перевізників. Фото: ria.ua (умовне)

Події
17 грудня 2020 14:56

Відтепер в Україні штрафуватимуть підприємців, які впускатимуть людей без масок у приміщення будівель і транспорт чи обслуговуватимуть їх. Читайте всі новино Львова за сьогодні.

Про це йдеться в законі № 3890 «Про внесення змін до закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби», який ухвалили депутати.

Відповідно до закону, до підприємців, підприємств, установ, організацій, які порушили санітарне законодавство, застосовуватимуть санкції за пропуск, допуск особи у громадські будинки, споруди, транспорт під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Також підприємців штрафуватимуть за те, що не вжили заходів щодо перебування особи у громадських будинках, спорудах, транспорті без такого засобу індивідуального захисту. Крім того, передбачили штраф й за обслуговування споживачів без вдягнутих засобів індивідуального захисту

Підприємство, установа, організація чи громадянин сплачуватимуть штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 3 тисяч 400 гривень до 5 тисяч 100 гривень.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських місцях і транспорті без засобів захисту.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах