Добре погуляли: у новорічну ніч з-під головної ялинки Львова вивезли дві вантажівки сміття

Добре погуляли: у новорічну ніч з-під головної ялинки Львова вивезли дві вантажівки сміття.

Добре погуляли: у новорічну ніч з-під головної ялинки Львова вивезли дві вантажівки сміття.

Події
01 сiчня 09:40

У новорічну ніч 2021 з-під головної ялинки Львова вивезли дві вантажівки сміття. Про це повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури.

Комунальники зазначили, що це дуже мало, якщо порівнювати з минулими новорічними ночами. Торік у новорічну ніч було зібрано п'ять машин.

"Комунальні служби ще продовжують прибирати місто, є ще трохи дрібної роботи. Крім поливальної машини, працює ще вакуумна машина. Загалом, цьогоріч усе святкування пройшло набагато спокійніше. Є труднощі з прибиранням газонів на проспекті Свободи, де на землі велика кількість конфеті», — розповіла заступниця міського голови Львова з питань Житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

У зв’язку з пандемією, цьогоріч Новий рік та Різдво у Львові будуть особливими. Без масштабних заходів, без гучних дискотек, і з дотриманням соціальної дистанції. Засвічення ялинки, встановлення шопки та інші активності проходитимуть в адаптованому до карантинних норм форматах. Куди піти у Львові на зимові свята 2020-2021: афіша.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах