Набавилися: з живого кутка львівської школи хочуть вигнати на вулицю вісім котів

З живого кутка львівської школи хочуть вигнати на вулицю вісім котів. Фото: narodna-pravda.ua (умовне)

З живого кутка львівської школи хочуть вигнати на вулицю вісім котів. Фото: narodna-pravda.ua (умовне)

Події
14 сiчня 11:23

Зі живого кутка львівської школи №50 напередодні сильних морозів збираються виселити 8 котів. Про це повідомила голова правління ГО «ЕКОС» Устина Бойко.

«На території цієї школи живуть три котики, які мають вільний доступ до комірних віконечок згідно ухвали 3714 та в приміщенні самої школи є гарно облаштований «живий куточок», в якому живуть 8 котиків. Всі ці коти є вакциновані, стерилізовані ветеринарами ЛКП «ЛЕВ» та знаходяться під патронажем ЛКП «ЛЕВ» та кабінету АЛЬФА-ВЕТ, тому жодної загрози нікому не становлять та відповідають всім вимогам санітарних норм», – пояснила зоозахиснця.

За словами Устини Бойко, нова директорка СЗШ №50 вимагає від учительки, яка є опікуном цих котів, забрати їх з «живого куточка» до 15 січня 2021 року. Хоча, відповідно до ухвали ЛМР №3714, коти є частиною екосистеми Львова та не становлять жодної загрози.

З живого кутка львівської школи хочуть вигнати на вулицю вісім котів. Фото: Устина Бойко
З живого кутка львівської школи хочуть вигнати на вулицю вісім котів. Фото: Устина Бойко

Зоозахисні організації Львова ГО «Західноукраїнське товариство захисту тварин», ГО «ЕКОС», та ЮК «LEGAL JET» скерували з цього приводу звернення до низки депутатів Львівської міської територіальної громади з проханням:

  • негайно вжити всіх необхідних заходів, щоб 8 котиків не опинились на вулиці та був збережений живий куточок в школі №50;
  • якнайшвидше запровадити в навчальних закладах Львівської МТГ (дитячі садочки, школи, гімназії і т.д.) уроки гуманного поводження з тваринами,
  • взяти перебіг цих подій під свій особистий контроль.

Зазначимо, на Львів та Україну загалом насувається похолодання. Якщо у середу та четвер, 13-14 січня, прогнозують невеликий сніг і пориви вітру, то вже з п'ятниці, 15 січня, температура повітря суттєво знизиться. Найлютіші морози очікуються у суботу, 16 січня. І якраз у цей пік похолодання котики із «живого кутка» можуть опинитись на вулиці.

Нагадаємо, у Львові встановили котівнички – це годівнички для безпечної та охайної годівлі безпритульних котів.

Читайте всі новини у нашому каналі Telegram, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах