Побили і пограбували: група юнаків увірвалася у квартиру львів'ян

У Львові четверо хлопців побили і пограбували дівчину з хлопцем. Фото: SHUTTERSTOCK

У Львові четверо хлопців побили і пограбували дівчину з хлопцем. Фото: SHUTTERSTOCK

Події
30 сiчня 2021 13:12

У Львові четверо хлопців увірвалися в орендовану квартиру 18-річної дівчини з хлопцем, а потім побили і пограбували їх. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Інцидент стався 29 січня близько 18:30 на вулиці Липова Алея у Львові. Дівчина відразу подзвонила у поліцію.

«В орендовану квартиру, де вона проживає разом з своїм хлопцем, увірвались невідомі зловмисники, побили їх, заволоділи грошима у сумі більше 5 тисяч гривень, після чого втекли», — повідомили у поліції.

У Львові четверо хлопців увірвалися в орендовану квартиру 18-річної дівчини з хлопцем. Фото поліціїУ Львові четверо хлопців увірвалися в орендовану квартиру 18-річної дівчини з хлопцем. Фото поліції

За словами потерпілої дівчини, нападники були у медичних масках.

Правоохоронцям вдалося з’ясувати, що до злочину причетні троє львів’ян та мешканець Турківського району – двоє віком 17 років та двоє 18-річних. Усіх  затримали.

За фактом відкрили кримінальне провадження.

Нагадаємо, на вулиці Шевченка у Львові невідомі проникли на приватну територію та спробували викрасти метал.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах