Скандальчик: директорка ліцею на Львівщині дорікнула старшокласницям за штани і целюліт

Скандальчик: директорка ліцею на Львівщині дорікнула старшокласницям за штани і целюліт. Фото: Наталія Щербань/Фейсбук

Скандальчик: директорка ліцею на Львівщині дорікнула старшокласницям за штани і целюліт. Фото: Наталія Щербань/Фейсбук

Події
24 лютого 2021 19:31

Директорка ліцею на Львівщині розкритикувала гардероб учнів свого навчального закладу. Штани на дівчатах вона порівняла з робочою формою, у якій заробітчани збирають полуницю, а конюхи доглядають за худобою у стайні. А у хустках, за словами педагогині, дівчата виглядають, як "30-річні баби". Аудіозапис з фотографією директорки Соснівського ліцею №2 Наталією Щербань опублікували у спільноті «Наше містечко Соснівка».

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Як чути із запису, у розмові зі старшокласниками директорка дозволяє собі некоректні висловлювання щодо їхнього зовнішнього вигляду. Одній зі школярок Наталія Щербань навіть дорікнула за целюліт. Директорка заявила, що не пускатиме учнів до навчального закладу, якщо вони не перевдягнуться. 

"А чого в штанах? Я не поняла... На вулиці теплинь! На вулиці тепло, чого в робочих штанях?! Вже не обтягнуті, вже робочі... Ну, понятно, дєвки, готуєтесь збирати малину і клубніку", – дорікає старшокласницям директорка Соснівського ліцею №2 Наталія Щербань.

"Що за манєра? Я в свої роки ще можу одіть на себе якусь шаль... Накинуть... А стояти – платком зверху накритися, як баба 30 років... Дівчата, це не одяг! Я понімаю, що ви з усіх сил старалися, перерили весь гардіроб... Значить, привести завтра себе в порядок, найти нормальні брюки, не робочі штани!" – також каже директорка учням Соснівського ліцею.

Нагадаємо, у селі Потелич на Львівщині вчителька у школі побила учня. Відео інциденту зняля на відео однокласники і опублікували в мережі. Про цей інцидент написали багато ЗМІ, вчительку, яка займала в школі ще й посаду заступниці директора з виховної роботи, спершу відсторонили, а згодом зовсім звільнили.  Втім, Жовківський суд закрив справу про побиття. Суддя Роман Ясиновський обмежився усним зауваженням, зазначивши, що правоохоронці мали б скласти адмінпротокол на батьків учня за те, що він погано висловлювався до вчительки.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах