У Львові виставлять до почитання мощі святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії

У Львові виставлять до почитання мощі святих мучниць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

У Львові виставлять до почитання мощі святих мучниць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

Події
28 лютого 08:36

У Львові виставлять до почитання мощі святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Їх виставлять у храмі з однойменною назвою, що на вулиці вулиця Віри Надії Любові, 10 у Шевченківському районі міста Львова. Про це повідомили на сторінці храму у Фейсбук.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Мощі урочисто виставлять у неділю, 28 лютого, о 17:00. Вірян запрошують до спільної молитви.

«Мощі передали на наше прохання, яке ми подали понад півтора роки тому через лист митрополита Ігоря (Возьняка), який владика написав та підписав, і направили до Ватикану. Цей лист віз особисто наш добрий парафіянин Андрій Антонищак, який тоді постійно їздив до Італії, бо він є бойовим офіцером Національної гвардії України і був на той момент депутатом Верховної ради та опікувався визволенням Віталія Марківа. Відтак, до мене зателефонував представник Отця і Глави УГКЦ при Святому Престолі у Ватикані і повідомив, що Римська Курія підтвердила, приготувала і передала для нашого храму як дар назавжди мощі святої Софії та її доньок Віри, Надії, Любові з відповідними документами. Далі власне наш парафіянин Андрій Антонищак купив цінний гарний мощовик, і ті мощі ми вже туди вклали. І вчора, у неділю, о 17.00 годині при великій кількості людей ми ці мощі урочисто виставили до молитви і почитання у нашому храмі», — розповів парох храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії отець Андрій Корчагін.

Розклад 

Як розповів отець Андрій Корчагін, доступ до святинь є щодня з 16.00 до 20.00. Дев’ятиденні моління звершуватимуть о 18.00. 

У Львові виставлять до почитання мощі святих мучниць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.
У Львові виставлять до почитання мощі святих мучниць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

Віра, Надія, Любов та матір їх Софія — християнські святі, шановані в лику мучениць. Жили у II столітті в Римі. У Православній церкві їхня пам'ять вшановується 30 вересня. 

До Віри, Надії, Любові та матір їх Софії моляться, просячи сил для зміцнення віри, здоров’я, добробуту та кохання. Мучениці Софії моляться про здоров’я для дітей, зцілення від жіночих захворювань, благополучне зачаття дитини, а також про важкі втрати.

Молитва до святих мучениць Віри, Надії і Любові та матері їхньої Софії

О, святі і достохвальні мучениці Віро, Надіє і Любове і мужніх дочок мудра мати Софіє, до вас нині звертаємося зі щирою молитвою; бо хто може заступатися за нас перед Господом, якщо не віра, надія і любов, ці три наріжні чесноти, образ яких ви на собі показали!

Вблагайте Господа, щоб Він покрив нас Своєю невимовною благодаттю в скорботах і напастях, спас і зберіг як благий і чоловіколюбець.

Його славу, як незаходиме сонце, нині бачачи, допомагайте і нам у наших смиренних молитвах, щоб простив Господь Бог наші гріхи і беззаконня і щоб помилував нас грішних і недостойних заради Його щедрот.

Моліть же за нас, святі мyчениці, Господа нашого Ісуса Христа, Йому ж славу возсилаємо, з безначальним Його Отцем і Пресвятим, і благим, і жuвотворчим Духом нині, і повсякчас, і навіки-віків.

Амінь.

Нагадаємо, у Львові дівчина заручилася з Ісусом Христом: весільні фото.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах