Є відповідь: як працюватимуть львівські школи з 15 березня

Є відповідь: як працюватимуть львівські школи з 15 березня - фото

Є відповідь: як працюватимуть львівські школи з 15 березня - фото

Події
12 березня 10:03

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, як працюватимуть школи у місті з 15 березня. Відповідне рішення, за його словами, було прийняте під час засідання міського штабу з протидії коронавірусу.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Так, школи Львова до вівторка, 16 березня, продовжують працювати у звичному режимі. Мерія продовжує щодня здійснювати моніторинг ситуації із захворюваністю. А у понеділок, 15 березня, на наступному засіданні штабу ситуацію проаналізують та приймуть рішення щодо подальших дій.

«Маємо рішення штабу протидії поширення COVID-19 щодо навчального процесу у Львові. У п’ятницю та понеділок усі школи Львова точно працюватимуть у звичному режимі. Продовжуємо моніторити ситуацію", — прокоментував Андрій Садовий.

За його словами, станом на сьогодні навчання відвідують 80% школярів. Тож це не дає підстав для переведення навчальних закладів на дистанційну форму навчання.

"Але важливо — кожен керівник школи має можливість самостійно ухвалювати рішення про перехід на дистанційне навчання, якщо є така необхідність", — наголосив мер Львова.

Нагадаємо, весняні канікули в українських школах у 2021 році триватимуть з 20 по 28 березня. Так рекомендувало Міністерство освіти і науки України. Втім, львівські школярі відпочиватимуть за іншими графіками.  

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах