Ускладнення Covid-19: у Львові помер професор політехніки Сергій Солодкий

У Львові помер професор Львівської політехніки Сергій Солодкий. Фото: lpnu.ua

У Львові помер професор Львівської політехніки Сергій Солодкий. Фото: lpnu.ua

Події
29 березня 10:57

У Львові помер науковець, професор та завідувач кафедри Львівської політехніки Сергій Солодкий. Він пішов із життя у неділю, 28 березня, через ускладнення коронавірусу. Читайте новини Львова на VG Львів.

«Перестало битися серце талановитого і чуйного педагога, видатного науковця, прекрасної людини – доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри автомобільних доріг та мостів Інституту будівництва та інженерних систем Національного університету «Львівська політехніка» Сергія Йосифовича Солодкого», – йдеться в офіційному повідомленні на сторінці Національного університету «Львівська політехніка».

У прес-службі університету ZAXID.NET повідомили, що причиною передчасної смерті науковця стали ускладнення від Covid-19.

Сергій Солодкий – Відомий науковець в галузі дослідження механізму руйнування цементного бетону за критеріями механіки руйнування. З його допомогою сформована лабораторна база для дослідження тріщиностійкості бетонів методами механіки руйнування. У 2009 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему «Наукові засади підвищення тріщиностійкості дорожнього цементного бетону». Був лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки.

Похорон та прощання із Сергієм Солодким відбудеться у вівторок, 30 березня 2021 року, у Львові в Церкві святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії УГКЦ з 10:00 за адресою: вул. Віри, Надії, Любові, 10 (бічна вул. Івана Миколайчука).

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах