Розбирав боєприпас: львівські лікарі пришили 33-річному чоловікові руку

Розбирав боєприпас: львівські лікарі пришили 33-річному чоловікові руку. Фото: hromadske.ua (умовне)

Розбирав боєприпас: львівські лікарі пришили 33-річному чоловікові руку. Фото: hromadske.ua (умовне)

Події
06 квiтня 09:54

У лікарні швидкої допомоги Львова врятували руку і зір чоловіку, який отримав важку мінно-вибухову політравму. Надскладну операцію з порятунку життя в проводили одразу 10 хірургів. Операція тривала упродовж п'яти годин годин і пройшла успішно. Про це повідомили у міській лікарні швидкої медичної допомоги Львова.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

У суботу, 3 квітня, у селі Конотопи Червоноградського району на Львівщині 33-річний чоловік підірвався на міні. Він отримав важкі травми під час розбирання боєприпасу часів Другої світової війни.

Чоловіка з відривом лівої кисті, прониканням сторонніх тіл в черевну порожнину, множинними пошкодженнями печінки, тонкої і товстої кишки, внутрішньою черевною кровотечею, пошкодженням грудної клітки без проникання, пошкодженням стегна сторонніми тілами, осколковим пораненням обличчя та пошкодженням лівого око доправили у львівську лікарню.

"До операційної зали в невідкладному режимі для швидких мультидисциплінарних рішень зійшлися хірурги одразу кількох відділень – хірургії, щелепно-лицевої хірургії та офтальмології. Спершу медики взялися за живіт, аби негайно зупинити кровотечу. Лише після цього продовжили роботу з органами черевної порожнини для ушивання кишок та виймання сторонніх тіл із печінки. Тоді в роботу паралельно включилися ще дві бригади – для реплантації кисті, а також – щелепно-лицеві хірурги видаляли сторонні тіла та ліквідовували завдані ушкодження обличчя", – йдеться у повідомленні.

Все відбувалося з блискавичною швидкістю. І коли завершено реплантацію кисті та проопероване травмоване обличчя, за свою зону відповідальності взялися офтальмологи. Операція тривала п'ять годин і пройшла успішно. Життя пацієнту врятовано, а руку – збережено.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах