Офіційно: коли закінчиться навчання у львівських школах

Коли закінчиться навчання у львівських школах. Фото: e-info.com.ua

Коли закінчиться навчання у львівських школах. Фото: e-info.com.ua

Події
17 травня 15:12

Цьогоріч завершення навчального року в школах Львова відбудеться по-різному. Під час навчання було введено карантині обмеження і в різних школах була різна тривалість канікул. Тому деякі учні матимуть уроки ще до середини червня, а дехто й довше. Читайте новини Львова на VG Львів.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Як розповіла начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик, структуру навчального року затверджує педагогічна рада закладу освіти.

«У зв’язку з тим, що ввели карантині обмеження, у школах у різний час відбувалися канікули: одні школи робили передвеликодні канікули, інші – ні. Тому завершення навчального року відбувається по-різному. Першими навчальний рік завершать початкові школи - починаючи від 28 травня. Також є окремі заклади, які вчитимуться до 25-30 червня», — зазначила Зоряна Довганик.

Зі слів посадовиці, необхідною умовою є те, що кожна школа повинна відпрацювати 175 робочих днів. Тож кожен заклад освіти, враховуючи кількість канікул та перерв у навчанні, сам вирішує, коли у нього повинен завершитись навчальний рік.

«За попередньою інформацією, приблизно 80% шкіл навчатимуться протягом червня. Не можу сказати точну кількість шкіл, які навчатимуться до кінця червня, але, наприклад, у ліцеї № 70 навчальний рік триватиме до 25 червня. Однак більшість шкіл завершать рік в межах 3 – 11 червня», – додала головна освітянка Львова.

Також начальниця управління освіти зазначила, що святкування початку і завершення навчального року у багатьох школах міста відбувалися в іншому форматі. Початок чи кінець навчального року відбуватиметься у формі проведення уроків толерантності, майстер-класів чи екскурсій.

«Звичайно, що вручення документів про освіту буде відбуватися святково, але все ж таки з дотриманням протиепідемічних правил і норм», – додала Зоряна Довганик.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах