Змінюй професію: зарплати директорів львівських шкіл зростуть до 1 тисячі доларів

Зарплати директорів усіх львівських шкіл зростуть до 1 тисячі доларів. Фото: pinterest.com

Зарплати директорів усіх львівських шкіл зростуть до 1 тисячі доларів. Фото: pinterest.com

Події
14 червня 11:32

З 1 вересня зарплати директорів усіх львівських загальноосвітніх шкіл зростуть до 27 тисяч гривень. Сьогодні, 14 червня, відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради. Читайте новини Львова на VG Львів.

Цього року у Львові оголосять конкурси на посаду директора 44 міських шкіл.

«В цьому питанні мова йде не про гроші, а про зміну ставлення до освіти загалом…Найдорожче, що стосується наших дітей, ми дуже сильно цінуємо, але коли мова йде про вчителів, директорів шкіл, то ми бачимо проблеми. І головна проблема полягає в непріоритетності. Ми хочемо збільшити кількість бажаючих ставати керівниками шкіл, щоб було з кого обирати», – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Як повідомив перший заступник міського голови Андрій Москаленко, сьогодні середньостатистична заробітна платня директора школи становить від 10 до 15 тисяч гривень.

«Цим рішення виконкому ми приймаємо наступний крок: з 1 вересня підвищуємо рівень оплати пращі директорів шкіл до 27 тисяч гривень, що еквівалентно 1 тисячі доларів. Це дуже важливий крок, адже цьогоріч ми маємо конкурси на 44 директорів ЗЗСО. Ми розуміємо, що, інвестуючи в освіту, ми інвестуємо в майбутнє», – сказав Андрій Москаленко.

Також він зазначив, що на це преміювання з вересня до кінця року передбачається 15 мільйонів гривень, а якщо прораховувати на наступний рік, – близько 45 мільйонів.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах