Сила і краса: львів’янка перемогла у міжнародному турнірі з бодібілдингу

Львів’янка Христина Кавецька стала чемпіонкою на міжнародному турнірі з бодібілдингу. Фото: Христини Кавецької

Події
17 червня 2021 17:51

Львів’янка Христина Кавецька стала абсолютною чемпіонкою на міжнародному турнірі з бодібідингу NPC Worldwide PRO Qualifier VL Classic, який відбувся 13 червня у Києві. Читайте новини Львова на VG Львів.

«13 червня 2021 року відбувся міжнародний турнір NPC Worldwide PRO Qualifier VL Classic, у якому виборола І-місце у категорії figure (163-168 cm) та стала абсолютною переможницею турніру і отримала PRO-карту моя підопічна. Шлях до перемоги був довгим та нелегким, але ми це зробили завдяки командній роботі», – повідомив у Facebook тренер спортсменки Олександр Бутенко.

Львів’янка Христина Кавецька стала чемпіонкою на міжнародному турнірі з бодібілдингу. Фото: Христини КавецькоїЛьвів’янка Христина Кавецька стала чемпіонкою на міжнародному турнірі з бодібілдингу. Фото: Христини Кавецької

За словами 32-річної Христини Кавецької, це був перший міжнародний турнір з PRO-кваліфікації спортсменів в Україні, в якому брали участь представники європейських країн, а також США та Канади. PRO-карта дає можливість брати участь у комерційних професійних змаганнях та в найпрестижнішому турнірі світу Joe Weider's Olympia Weekend, пише ZAXID.NET.

Христина Кавецька займається бодібілдингом три роки. До цього працювала тренеркою з фітнесу і займалася спортом на пілоні.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.