Скандал через квитки: у львівському трамваї контролер вдарив пасажира

У Львові стався конфлікт між контролерами і пасажирами трамвая. Фото: Олега Огородника

У Львові стався конфлікт між контролерами і пасажирами трамвая. Фото: Олега Огородника

Події
08 вересня 14:51

У Львові стався конфлікт між контролерами і пасажирами трамвая №6. Через штовханину у транспорті звернулися до поліції. Читайте новини Львова на VG Львів.

Як повідомив начальник відділу контролю «Львівелектротрансу» Володимир Кілко, у контролера, який здійснював перевірку проїзних документів, взяли пояснення.

За його словами, він виявив пасажирку без квитка та попросив оплати штраф, відповідно до правил користування міським електричним транспортом. Проте інші пасажири почали за неї заступатися, спровокувавши конфліктну ситуацію.

За інформацією сайту «Діло», у неділю, 6 вересня, у трамваї №6 контролери почали вимагати штраф у безквиткової пасажирки, після чого виник конфлікт.

«Хто не мав квитків, то передавав гроші до водія, зокрема, ця жінка. Але у неї ще залишились ще гроші у руці і контролери подумали, що вона не передала. У грубій формі один із котролерів почав у людини вимагати 200 грн штрафу. Коли люди передали їй квиток від водія, я його зразу закомпостувала і передала. Вони вирвали з її рук цей квиток», – розповіла очевидиця конфлікту Марія Малетич.

Після цього, за словами Марії Мелетич, контролер вдарив чоловіка, який заступився за безквиткову пасажирку.

 «Станом на сьогодні в ЛКП «Львівелектротранс» за фактом ситуації у трамваї призначена службова перевірка. Також підприємство звернулося з цього приводу у Львівське районне управління поліції, яке проведе перевірку та надасть правову оцінку цій ситуації. Закликаємо мешканців завчасно купувати проїзні документи, компостувати у доступний спосіб та дотримуватися встановлених правил», – зазначив Володимир Кілко.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах