Нагулялись нарешті: на Львівщині 24 чоловіки у віці 60+ наважилися одружитися

Нагулялись нарешті: на Львівщині 24 чоловіки у віці 60+ наважитися одружилися. Фото: unsplash.com/Cinematic Imagery

Нагулялись нарешті: на Львівщині 24 чоловіки у віці 60+ наважитися одружилися. Фото: unsplash.com/Cinematic Imagery

Події
28 жовтня 17:20

У 2020 році у Львівській області у віці 60 років і старшому одружилися 232 чоловіки, з яких 24 зробили це вперше. Таку цікаву статистику повідомили VG Львів у Головному управлінні статистики у Львівській області. 

Щодо осіб прекрасної статі, то на Львівщині у 2020 році нарешті дочекалися принців і вперше стали на весільний рушничок три жінки у віці 60+. Панянок похилого віку, які вийшли заміж удруге, втретє, або вчетверте у 2020 році в області було 125.

Іронія долі: 40-річний львів'янин несподівано виявив, що 20 років одружений із незнайомкою

На Львівщині 24 чоловіки у віці 60+ вперше стали на весільний рушничокНа Львівщині 24 чоловіки у віці 60+ вперше стали на весільний рушничок

"Середній розмір пенсії у Львівській області, за даними Пенсійного фонду України, на 1 січня 2021 року становив 3199 гривень, що на 13,9% більше порівняно з попереднім роком та втричі менше від середньомісячної заробітної плати штатних працівників", – йдеться у повідомленні львівських статистиків.

Зазначимо, що у Львові стрімко зростає середній вік жінок та чоловіків, які вступають у шлюб. Так, особи сильної статі до 30 років про сім’ю та дітей ще й не думають. 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах