Дивись графік: коли відбудеться ЗНО 2022 в Україні

Дивись графік: коли відбудеться ЗНО 2022 в Україні. Фото: wochenklick.de

Дивись графік: коли відбудеться ЗНО 2022 в Україні. Фото: wochenklick.de

Події
03 листопада 2021 14:28

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Наступного року ЗНО розпочнеться 23 травня.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

ЗНО у 2022 році розпочнеться 23 травня з фізики. Того ж місяця випускники шкіл складуть тести з хімії та української мови, української мови та літератури. ЗНО з інших предметів відбудеться вже у червні. Останньою складатимуть учні біологію – 17 червня. 

Реєстрація на ЗНО 2022

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Гафік проведення ЗНО 2022

  • фізика – 23 травня
  • хімія – 26 травня
  • українська мова, українська мова і література – 31 травня
  • математика, математика (завдання рівня стандарту) – 3 червня
  • іспанська мова, німецька мова, французька мова – 6 червня
  • англійська мова – 7 червня
  • історія України – 10 червня
  • географія – 14 червня
  • біологія – 17 червня.

Результати ЗНО 

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів розмістять на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Додаткове сесія ЗНО

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 23 червня до 15 липня 2022 року. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 20 липня 2022 року.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах