У Львові оголосили збір теплого одягу для безпритульних

У Львові оголосили збір теплого одягу для безпритульних

У Львові оголосили збір теплого одягу для безпритульних Фото: mybeautifulmess.co.uk

Події
24 листопада 15:00

Центр обліку та нічного перебування бездомних людей у Львові потребує теплого одягу та взуття. Адже з настанням холодів кількість осіб, які приходять на ночівлю, збільшується. Тож усіх небайдужих просять долучитись та допомогти.

Як розповіла керівниця Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб Ольга Ільчишин, у період карантину Центр перейшов на цілодобовий графік роботи. Протягом 10 місяців цього року послугами відділення нічного перебування скористалися 134 людини – 19 жінок і 115 чоловіків.

Так, з настанням холодів, Центр особливо потребує теплого одягу: курток, взуття, светрів, штанів, білизни, особливо чоловічих. Працівники Центру звертаються до небайдужих мешканців міста з проханням пожертвувати теплий одяг та, за потреби, надавати соціально незахищеним особам інформацію про діяльність Центру. Одяг можна приносити у Центр із понеділка до неділі із 9:00 до 22:00.

Повідомити про місцеперебування бездомних осіб можна за номером телефону: (032) 233 14 79 у робочі дні з 9:00 до 18:00.

Довідково. Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради, і надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці». Зокрема, веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцеперебування, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Читайте також:

Перелік адрес: де львів'яни можуть віддати речі для нужденних

Позбудься минулого: куди подіти непотрібні книги у Львові

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах