У Самборі на жінку впало дерево Фото: pik.net.ua
У місті Самбір Львівської області сильний вітер повалив дерево на перехожу. Жінку забрала «швидка», у неї численні перелами ребер. Про це повідомили у Самбірській міській раді.
Інцидент стався у понеділок, 17 січня, на вулиці Івана Франка, 21.
«Жінку 59-річного віку з множинними переламами ребер доправили у лікарню. Стан пацієнтки стабільний», – йдеться у повідомленні.
Дерево просто на тротуарі біля огорожі житлового будинку. Як видно з відео, воно було старим. У коментарях до повідомлення Самбірської міськради місцеві мешканці зазначили, що неодноразово писали заяву до відповідних служб із проханням зрізати це дерево.
Нагадаємо, що на 17 січня синоптики оголошували на Львівщині штормове попередження.