Через зіткнення двох вантажівок дорогу у Запитові залило горілкою, рух ускладнений Фото: t.me/lvivpatrolpolice
Сьогодні зранку, 1 лютого, у Запитові зіткнулись дві вантажівки. Через ДТП на автодорозі Київ — Чоп ускладнений рух. Дорожні служби прибирають із проїжджої частини уламки скляних пляшок, що випали з причепу однієї з вантажівок.
Як повідомила речниця патрульної поліції Львівської області Катерина Рибій, на дорогу з причепу однієї з вантажівок випали скляні пляшки з горілкою, а іншого причепу – металопластикові вікна.
На місці працюють поліцейські та дорожні служби, які прибирають проїжджу частину.
Нагадаємо, 31 січня у Золочівському районі на Львівщині сталась ДТП, у якій загинув 27-річний водій легкового автомобіля після зіткнення з вантажівкою.