Через ДТП на об'їзній Львова ускладнений рух Фото: t.me/lvivpatrolpolice
Сьогодні, 8 лютого, на об'їзній Львова, поблизу бази відпочинку «Мала Швейцарія» сталася ДТП. На щастя, ніхто не постраждав. Однак виникли ускладнення у русі транспорту.
«Водій, керуючи автомобілем Mercedes-Benz Vito, виїжджаючи з другорядної дороги, не надав переваги в русі транспортному засобу SAAB, котрий рухався головною дорогою», - повідомили у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.
Через зіткнення перекрита одна з двох смуг в напрямку міста Чоп. Є часткове ускладнення в русі транспорту.
Патрульні оформляють дорожньо-транспортну пригоду.
Нагадаємо, неподалік села Підберізці, що у Пустомитівському районі Львівської області, водій автомобіля «Опель Астра» збив 28-річного львів’янина. ДТП сталась 6 лютого об 11:05.