В Україні неможливо виготовити новий закордонний паспорт, але можна продовжити той, що існує

В Україні неможливо виготовити новий закордонний паспорт, але можна продовжити той, що існує.

В Україні неможливо виготовити новий закордонний паспорт, але можна продовжити той, що існує. Фото: dmsu.gov.ua

Події
12 березня 2022 10:12

Виготовити новий закордонний паспорт у Львові, як і в Україні загалом, наразі неможливо, але можна продовжити термін дії уже існуючого. Про це розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

На час воєнного стану можна продовжити термін дії попередніх закордонних паспортів та вклеїти фото дитини, віком до 16-ти років, у паспорт одного з батьків. Для цього потрібно звернутися у державну міграційну службу (ДМС). Однак виготовити новий паспорт наразі неможливо, зважаючи на те, що в Україні закрито доступ до державного реєстру.

«Зараз 80% людей звертаються до нас, щоб відновити або зробити паспорт. На жаль, виготовлення паспорта станом на сьогодні є неможливим на території України. Єдиний варіант, який можливий сьогодні, це вклейка фото дитини у закордонний паспорт батьків, якщо батьки хочуть перетнути кордон. Ця послуга надається у двох підрозділах міграційної служби – на вул. Чупринки, 67 і на вул. Чайковського, 17. Попередньо потрібно записатися за номером Гарячої лінії міграційної служби 0800308877. Також можна продовжити термін дії закордонного паспорта», - пояснила Валентина Бартошик.

Водночас, якщо мобільний додаток «Дія» підтягує документи, то закордонним паспортом можна користуватися і через цей додаток. А незабаром міністерство цифрової трансформації планує запровадити в «Дії» є-документ, який дозволить ідентифікувати особу і вчиняти певні дії.

Служба підтримки ЦНАП: (032) 297-57-95.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах