Одне з найбільших підприємств України з виробництва матраців переїжджає на Львівщину

Одне з найбільших підприємств України з виробництва матраців переїжджає на Львівщину.

Одне з найбільших підприємств України з виробництва матраців переїжджає на Львівщину. Фото: loda.gov.ua

Події
29 березня 2022 10:34

Компанія MatroLuxe – один з найбільших в Україні виробників матраців, м'яких та корпусних меблів перевезла виробництво на Львівщину. 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Головний офіс та виробництво компанії до війни знаходилось в Дніпрі. Та сьогодні через небезпеку активних бойових дій, виробництво із сучасним обладнанням переїжджає до Львова. Поки що перевезли лише частину обладнання, очікують приїзду працівників.

Одне з найбільших підприємств України з виробництва матраців переїжджає на Львівщину.Одне з найбільших підприємств України з виробництва матраців переїжджає на Львівщину. Фото: loda.gov.ua

«Нам багато допомогли працівники з відділу інвестиційної політики. Ми знали про можливість перевезення, як і залізницею, так і автотранспортом. Використовували фури, адже це зручно та швидко.  Десь за тиждень ми перевезли одну лінію, ще за два тижні плануємо запустити виробництво та отримати перші матраци», - розповів виконавчий директор компанії MatroLuxe Дмитро Шамін.

Керівник зазначив, що від початку війни виробництво скоротилося в рази. Проте компанія оперативно відреагувала на потреби української держави та суспільства та зосередила виробництво на соціальних матрацах. Це спеціальні легкі, компактні вироби, з низькою собівартістю.

Так, у перші тижні війни такі матраци, які вже були виготовлені, компанія безоплатно віддала на потреби людей, які переховувались від бомбардувань та обстрілів у метро, спеціально облаштованих для сховку приміщеннях тощо.  

Одне з найбільших підприємств України з виробництва матраців переїжджає на Львівщину.Одне з найбільших підприємств України з виробництва матраців переїжджає на Львівщину. Фото: loda.gov.ua

«До воєнного стану ми були однією з найбільших компаній в Україні з виробництва матраців. Проте зараз ми єдині з трійки лідерів, хто працює. Також ми беремо на себе зобов’язання по допомозі переселенцям, адже основний попит має саме соціальний матрац», - додав Дмитро Шамін.

Компанія хоче перемістити на Львівщину понад сто сімей співробітників з різних куточків України та створити до двох сотень нових робочих місць у регіоні. Коли ж завершиться війна, виробництво в області не припинятимуть, натомість вірять, що відновлять повноцінну роботу і на Київщині та Дніпропетровщині.

Зазначимо, що сьогодні вже 40 підприємств прийняли рішення переїхати на Львівщину. Загалом же відділ інвестиційної політики опрацював більш як 200 заявок охочих релокуватись і ця кількість постійно збільшується.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах