Переселенці влаштовуються на роботу у львівські школи – шість історій

Переселенці влаштовуються на роботу у львівські школи – шість історій.

Переселенці влаштовуються на роботу у львівські школи – шість історій.

Події
07 квiтня 2022 10:56

У школи Львова працевлаштували шістьох вимушено переміщених українців. Вони працюють вчителями, лаборантами та навіть заступниками директорів шкіл.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Історія перша

У ліцей ім. Василя Симоненка вчителем інформатики працевлаштувався киянин, який має 9-річний досвід викладання цього предмету в школі, а також у сфері IT. Зараз він із сім’єю переїхав до Львова і вже проводить уроки для ліцеїстів.

Історія друга

Школа №22 знайшла собі заступницю директора з господарських питань досить випадково: жінка прийшла у цей навчальний заклад записати дітей на навчання та дізналась про цю вакансію. Оскільки найближчим часом повернутись додому вона не зможе, юристка із Житомирської області почала працювати у школі.

Історія третя

Історія педагога-організатора з ліцею ім. І Пулюя також розпочалась із влаштування дітей у школу. Під час спілкування з директоркою художниці і мисткині з Києва запропонували вакансію в цьому ліцеї.

«Пані Яніна прийшла до нашого ліцею, щоб записати дітей на навчання. Ми розговорились, я дізналась, що вона є художницею, і запропонувала їй роботу, адже ми маємо вакансію на час декретної відпустки основного працівника. Ми вирішили проводити заняття з учнями у вигляді арт-терапії. Пані Яніна вже працює з початковою школою, їй подобається робота з дітьми. Ми дуже задоволені її роботою і раді, що таким випадковим чином знайшли фахівця в свою команду», – розповіла директорка ліцею ім. І Пулюя Ірина Хміль.

Історія четверта

Ліцей №15 тимчасово взяв на роботу нового вчителя фізичного виховання, поки їхній працівник захищає Україну на фронті. Новий вчитель переїхав до Львова з Маріуполя, має відповідну освіту, тому наразі буде працювати із львівськими учнями.

Історія п'ята

До школи №44 лаборанткою влаштувалась колишня випускниця цієї школи, яка дотепер жила і працювала у Києві.

Історія шоста

Двічі вимушена переселенка Аліна (спочатку із окупованого Луганська, а потім – із обстріляного Києва) дізналась про вакансію психолога в початковій школі «Один, два, три» із сайту навчального закладу. Після співбесіди директорка школи взяла її на роботу і дуже задоволена методами спілкування з дітьми, адже вона має досвід роботи психологом.

«Я сама із Луганська, де проживала до 2014 року. Потім я разом із родиною була змушена переїхати до Києва, де здобула вищу освіту та працювала в гімназії  психологом. Коли почались вибухи в столиці, ми поїхали до Львова. Приїхавши сюди, я побачила вакансію, і так потрапила на роботу в школу. Щоб зрозуміти, який зараз стан у батьків і дітей, як вони реагують на війну, я зробила онлайн-опитувальник. На основі відповідей зможу більше розуміти ситуацію і знати, які проводити заняття, як надавати інформацію, кому потрібна індивідуальна розмова», – розповіла Аліна.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах