Львів’ян закликають до волонтерства на львівському залізничному вокзалі Фото: life.pravda.com.ua/Вікторія Андрєєва
Львів’ян закликають до волонтерства на львівському залізничному вокзалі, куди приїжджають українці із зон активних бойових дій.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Упродовж п’яти місяців, відколи триває повномасштабна війна, на головному львівському залізничному вокзалі працюють волонтери медико-психологічної допомоги – зустрічають біженців, підставляють своє плече, слухають та надають допомогу – скеровують до лікаря чи психолога.
Медико-психологічна служба волонтерить 24/7, проте помічників – медиків і психологів не вистачає. Для тих, хто хоче допомогти, можна обрати – нічну або денну зміну. Перш ніж долучитися, варто заповнити форму.
«Чим більше буде волонтерів, тим більшій кількості людей ми зможемо допомогти. Тим легше буде іншим. Зараз дуже потребуємо лікарів. Волонтерство – це правила, порядок, дисципліна, відповідальність. А ще – чудовий досвід. Його варто здобути», - наголосив очільник Львівщини Максим Козицький.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.