В Дрогобичі в парку натрапили на артснаряд Фото: lv.dsns.gov.ua
Люди прогулюючись парком в Дрогобичі натрапили на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Про це повідомляє Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
12 вересня о 11:30 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 76 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни, який було виявлено в Дрогобичі на вулиці Богдана Хмельницького під час прогулянки парком.
Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається з проханням дотримуватись правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечної знахідки.
Не наражайте себе на небезпеку: ні в якому разі не торкайтесь небезпечного предмету, не переносьте та не розбирайте його, не кидайте у багаття – це дуже небезпечно Негайно повідомте про небезпечну знахідку за номером «101» або «102».
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.