У Львові відновили конкурси на посади директорів шкіл

У Львові відновили конкурси на посади директорів шкіл

У Львові відновили конкурси на посади директорів шкіл Фото: city-adm.lviv.ua

Події
22 вересня 2022 12:41
Автор: Юрій Богун

Управління освіти Львова відновило процедуру проведення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів шкіл Львівської міської територіальної громади. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

 «Ми знову проводитимемо конкурси на директорів шкіл Львівської МТГ. Найперше завершимо процедуру проведення тих, що вже були оголошені до 24 лютого. Також тепер ми публікуватимемо оголошення про конкурс не лише на сайті управління, ще й на нашій Facebook-сторінці, тому стежте за анонсами», – зазначили в управлінні освіти.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:  громадянство України;  вільне володіння державною мовою;     вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста); стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;  стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;  відсутність судимості.

Додаткові вимоги: досвід в організації, виконанні та стратегії розвитку освітніх проєктів; лідерські якості: ініціативність, вміння керувати, мотивувати і організовувати роботу команди;  вміння володіти процесами делегування та планування в роботі;  високі комунікативні навички: взаємодія з батьками, учнями та працівниками;  високі презентаційні навики.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах