У парку "Залізна вода" створили сенсорну доріжку з природних матеріалів

У парку "Залізна вода" створили сенсорну доріжку з природних матеріалів

У парку "Залізна вода" створили сенсорну доріжку з природних матеріалів Фото: Ірина Довгополюк

Події
22 вересня 2022 16:00
Автор: Юрій Богун

У парку "Залізна вода" у Львові створили сенсорну доріжку з природних матеріалів. Про це повідомляє Львівська міська рада. Знайти нову стежку можна у межах простору міського садівництва та городництва "Розсадник".

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Окремі ділянки доріжки, так звані “заглиблення”, заповнили різноманітними за своєю текстурою природними матеріалами: галькою, соломою, мульчею, піском, гілками хвої, каштанами.

"Такою доріжкою варто прогулюватися босоніж, щоб пізнавати світ природи через тактильні відчуття. Така вправа позитивно впливає на розвиток стопи, її правильне формування, сприяє зміцненню імунітету, а також стимулює нервові закінчення, що відповідають за настрій людини", – розповіла ідею співкоординаторка створення сенсорної доріжки  Анжеліка Зозуля.

Більша частина об'єкту виконана з залишків деревини, яка залишилася після доглядових робіт за простором. Окрім основної мети, у такий спосіб серед містян популяризують свідоме ресурсоспоживання.

Організатори зазначають, що давно мріяли про створення сенсостежки у просторі та переконані, що вона вдало доповнить його ідею, зокрема стане важливим рішенням для організації занять з гарденотерапії. Також у такий спосіб розраховують привабити до простору батьків із дітьми.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах