Тисячі вакансій: кого шукають працедавці у Львівській області

 Тисячі вакансій: кого шукають працедавці у Львівській області

Тисячі вакансій: кого шукають працедавці у Львівській області Фото: filmweb

Події
22 листопада 2022 08:14
Автор: Юрій Богун

За даними «Єдиного порталу вакансій» Львівщина увійшла у п’ятірку областей з найбільшою кількістю вільних робочих місць. Про це повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Станом на 11 листопада за даними «Єдиного порталу вакансій», де налічувалося 123,9 тис пропозицій роботи від провідних українських сайтів з працевлаштування (work.ua, robota.ua, novarobota.ua, PidBir, grc.ua, Jooble), Львівська область увійшла у п’ятірку областей, з найбільшою кількістю вакансій, поступившись місцем Київщині.

Так, у базі вакансій обласної служби зайнятості найбільше, а це 360, пропозицій роботи для швачок, 280 – для слюсарів різного профілю (у тому числі сантехніків, з аварійно-відновлювальних робіт, інструментальників, електромонтажників, з обслуговування теплових мереж, з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, механоскладальних робіт) і 200 – для водіїв автотранспортних засобів.

Також пропонують роботу операторам котельні (150 вакансій), електромонтерам (140), операторам автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок (120), гірникам (100), верстатникам деревообробних верстатів (36), електрогазозварникам (32), монтерам кабельного виробництва (32), трактористам (30), токарям (22 вакансії) та іншим.

Вакантними залишаються інженерні посади для спеціалістів з охорони праці, технічного нагляду, комп’ютерних систем, інженерів-конструкторів, програмістів, інженерів-електроніків, технологів тощо. Окрім того, на роботу запрошують бухгалтерів, завідувачів складом або господарством, інспекторів (у тому числі пенітенціарної системи), майстрів виробничих дільниць, менеджерів (управителів) зі збуту, агентів комерційних тощо.

У сфері громадського харчування та торгівлі потребують кухарів (116 вакансій), пекарів (57), барменів (30), офіціантів (28), кондитерів (20), касирів торговельного залу (85), продавців продовольчих товарів або продавців-консультантів (57 вакансій).

Установи охорони здоров’я запрошують на роботу понад 60 лікарів (з ультразвукової діагностики, анестезіологів, невропатологів, рентгенологів, хірургів, сімейних лікарів, терапевтів), 25 сестер медичних і 30 молодших медичних сестер.

Заклади сфери освіти готові забезпечити роботою 55 вчителів, 22 вихователів і 15 викладачів.

Для осіб без професії чи спеціальної підготовки вільними залишаються місця праці двірників (125), підсобних робітників (47), вантажників (23), прибиральників (20).

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах