У Львові встановили протез чоловікові з Авдіївки, який голіруч виніс з городу 12 мін

У Львові встановили протез чоловікові з Авдіївки, який голіруч виніс з городу 12 мін.

У Львові встановили протез чоловікові з Авдіївки, який голіруч виніс з городу 12 мін. Фото: facebook.com/1tmolviv.

Події
02 грудня 2022 14:45

У Львові встановили протез чоловікові, який голіруч виніс з городу в Авдіївці 12 мін. 13 міна вибухнула і господар залишився без ноги. Навесні чоловік планує повернутися додому, аби садити город. Читайте всі новини Львова

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як повідомили у Національному реабілітаційному центрі «Незламні» Першого медоб’єднання Львова, 70-річний Олександр Доронін півр оку жив під щоденними обстрілами, намагаючись вести звичний побут. Доглядав двох кішок і собаку, порався по господарству, обробляв город. У серпні вирішив викопати картоплю. І, аби це зробити, самотужки розчищував «всіяний» мінами город. Йому вдалося винести 12 боєприпасів, а 13-й не пощастило, він вибухнув.

У Львові встановили протез чоловікові з Авдіївки, який голіруч виніс з городу 12 мін.У Львові встановили протез чоловікові з Авдіївки, який голіруч виніс з городу 12 мін. Фото: facebook.com/1tmolviv.

Чоловік знепритомнів. Коли отямився, правої ноги уже не було. Він на руках проповз 150 метрів до найближчого будинку. Скривавленого чоловіка помітили сусіди. Вони зупинили кровотечу і відвезли його до напівзруйнованої місцевої лікарні. Далі були кілька днів у медзакладах Покровська та Дніпра, а потім – евакуаційний потяг до Львова.

У реабілітаційному центрі Першого медоб’єднання Львова чоловік уже понад три місяці. За цей час хірургам вдалося загоїти ампутовану кінцівку та підготувати її до протезування. Паралельно з пацієнтом працювали фахівці з фізичної та психологічної реабілітації. Днями протезисти встановили йому протез. Вперше від 13 серпня Олександр Федорович пройшов кілька кроків без милиць.

У Львові встановили протез чоловікові з Авдіївки, який голіруч виніс з городу 12 мін.У Львові встановили протез чоловікові з Авдіївки, який голіруч виніс з городу 12 мін. Фото: facebook.com/1tmolviv.

Попереду в пацієнта ще тривала реабілітація. У Авдіївці нікого з рідних не залишилося, але Олександр Федорович мріє туди повернутися. Там на нього чекають його коти і пес, а також город, який треба засади.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах