На Львівщині була загроза удару крилатими ракетами з території Білорусі. Фото: Юрій Богун.
У вівторок, 24 січня, у Львівській області була загроза удару крилатими ракетами з території Білорусі. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький сьогодні, 25 січня. Читайте всі новини Львова.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Повітряну тривогу оголосили о 12:38, відбій - о 15:18.
"Повітряна тривога тривала 40 хвилин. Небезпека не справдилась. Однак сьогодні вранці сирени знову оголосили про повітряну тривогу. У Білорусі злетіли літаки А-50, СУ-30, МІГ-31, які є носіями «Кинджалів». Залишайтесь в укриттях, доки не буде сигналу про відбій", - заявив Максим Козицький.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.