Львів доплачуватиме за харчування військових у міських лікарнях

Львів доплачуватиме за харчування військових у міських лікарнях

Львів доплачуватиме за харчування військових у міських лікарнях Фото: city-adm.lviv.ua

Події
06 березня 2023 13:32
Автор: Юрій Богун

Сесія затвердила Міську програму забезпечення покращеного харчування військовослужбовців, які проходять лікування / реабілітацію у закладах охорони здоров’я Львівської міської територіальної громади. «За» проголосували 55 депутатів.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як пояснюють у міському управлінні охорони здоров’я, під час лікування важких травм та подальшій реабілітації, військовослужбовці потребують покращеного харчування, що є складовою лікувального процесу. Тому й виникла необхідність прийняти таку програму.

«На харчування передбачено 85 гривень у день, і такі кошти не можуть повноцінно покрити потребу у витратах на харчування для військових, які проходять тривале лікування і реабілітацію. Переважно такі пацієнти не є мешканцями Львівської громади, тому їх родичі не проживають тут і не можуть їх відвідувати та надавати додаткові продукти харчування, які містять необхідні вітаміни та мікроелементи», -  повідомила керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради каже Марта Матюшко.

Програма передбачає розробку раціону харчування на основі потреб хворого в енергії та нутрієнтах, залежно від вихідного нормо-, гіпо- або гіпертрофічного стану. Для цього необхідно додатково виділити з бюджету на харчування 1 військовослужбовця – 60 гривень в день, що загалом становить 1,8 млн грн до кінця року (з розрахунку 100 військовослужбовців в день *306 днів* 60 гривень на період з 01.03.2023 і до кінця року).

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах