Суд виніс вирок касирці зі Львова, яка вкрала 600 тис. гривень Фото: 24.tv
Привласнила майже 600 тис грн з каси кредитної спілки – експрацівниці винесено вирок. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
За публічного обвинувачення Галицької окружної прокуратури міста Львова 41-річну львів’янку визнано винною у привласненні майна в особливо великих розмірах.
Їй призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також позбавлено права обіймати посади, пов’язані з обліком, збереженням, правлінням та розпорядженням матеріальних цінностей строком на 2 роки.
Засуджена протягом 2014-2016 років працювала бухгалтером-касиром в одній з кредитних спілок Львова. Будучи посадовою особою фігурантка мала ключ до сейфу організації. В останньому знаходилися гроші, які надходили з усіх відділень спілки. За час роботи у фінансовій організації вона незаконно взяла кошти з сейфу.
Таким чином їй вдалось привласнити майже 600 тис грн.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.