У Львові з'явиться нова початкова школа

У Львові з'явиться нова початкова школа.

У Львові з'явиться нова початкова школа. Фото: city-adm.lviv.ua/Олександр Мазуренко

Події
18 грудня 2023 08:58

На засіданні сесії Львівської міської ради прийняли рішення про реорганізацію двох навчальних закладів, внаслідок чого в місті з’явиться нова початкова школа із дошкільним відділенням «Крок за кроком». Про це повідомили у Львівській міській раді.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №12 функціонує у нежитлових приміщеннях на вулиці Довбуша, 20. У частині зазначених приміщень, яку не використовує садок, функціонують початкові класи ліцею №8. Така організація освітнього процесу створює труднощі при вирішенні організаційних питань у закладі дошкільної освіти та закладі загальної середньої освіти, зокрема при організації харчування для вихованців та учнів, проведенні заходів, ремонтних робіт тощо. Відтак цим рішенням ці два навчальні заклади об’єднують в один – початкову школу з дошкільним підрозділом «Крок за кроком»

«Наша школа №8 знаходиться в 2 приміщеннях – початкова школа на вулиці Довбуша і старша школа на вул. Підвальній. Враховуючи те, що з 2027 року всю Україну чекає реформа школи, які треба розділити на початкові, гімназії і ліцеї, ми завчасно вирішили прийняти рішення створити нову школу – початкова школа з дошкільним відділенням. Ліцей №8 залишається функціонувати на вул. Підвальній, але тут вже не буде початкових класів, лише 5-11», – розповів керівник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах